Rejestracja tel.: 664-969-066, 606 983 877
ul. Jana Długosza 4, 51-162 Wrocław

Centrum Dietetyczne

dla Dorosłych i Dzieci

slide slide slide slide slide slide slide

BADANIE IGENESIS

WSPARCIE ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACJA W CHOROBACH NOWOTWOROWYCH

ŻYWIENIE W ALERGIACH I NIETOLERANCJACH POKARMOWY

WARSZTATY KULINARNE

ZDROWE JELITA/OCZYSZCZANIE/ODKWASZANIE

DIETA W AUTYZMIE I U DZIECI Z ZABURZENIAMI

BADANIE PROFILU KWASÓW TŁUSZCZOWYCH

Aktualności

Menu w nietolerancjach pokarmowych

21.02.2014

Od marca 2014 r. wrocławskim restauratorom i firmom cateringowym proponujemy cykl warsztatów w zakresie zdrowego menu, dostosowanego dla Wrocławian cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe, których z roku na rok przybywa w naszym mieście.

 

Od 9 lat prowadzimy nie tylko spotkania otwarte (szkolenia, warsztaty dla matek i osób z rozmaitymi schorzeniami, program Zdrowy Pracownik), ale przede wszystkim ponad 2000 pacjentów - głównie z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, celiakią, osoby na dietach wykluczających z Wrocławia i okolic, które skarżą się nam, że trudno im żywić się we wrocławskich lokalach, korzystać z cateringu - ilość ofert jest mocno ograniczona albo mało dostępna.

Stąd nasza inicjatywa wyjścia naprzeciw tym potrzebom i zachęcenie restauratorów (stawiających na świeże produkty i zdrową kuchnię), także w obiektach hotelowych i Spa, właścicieli i kucharzy z placówek z ofertą cateringową do rozszerzenia oferty o takie potrawy.

Pragniemy w formule warsztatów dla grup 6-10-osobowych (3-4 spotkania w ramach każdego w godzinach przedpołudniowych) wyjaśnić dokładnie, na czym polega żywienie osób na dietach wykluczających, na co należy uważać, jak dobierać produkty, o jakie rozszerzyć menu, pokazać, że zdrowe posiłki mogą być smaczne i atrakcyjne, a także niedrogie.

Więcej o warsztatach >> 

Zaproszenie >>