O nas

Poznaj Klinikę Diety od kuchni

Wierzymy, że długotrwałe i silne relacje mogą wpłynąć na wielkie rezultaty

Klinika Diety

Klinika Diety Gryszkin powstała w 2008 roku. Ośrodek specjalizuje się w opracowywaniu i prowadzeniu programów dietetycznych towarzyszących terapiom medycznym w wielu obszarach m.in.: schorzeń metabolicznych, kardiologicznych, czy onkologicznych.

Do szczególny osiągnięć Kliniki należą autorskie terapie towarzyszące między innymi leczeniu schorzeń cukrzycy, chorób układu krążenia, zaburzeń płodności jak i zaburzeń u dzieci ze spektrum autyzmu.

Odrębną grupę stanowią terapie prowadzone we współpracy z profesjonalnymi trenerami personalnymi i fizjoterapeutami w indywidualnych programach tak sportowych jak i działaniach rehabilitacyjnych.

Po 10 latach

Lata doświadczeń, obserwacji, pracy z pacjentem pokazały na co zwrócić szczególną uwagę by przynieść jak najlepsze rezultaty u Pacjenta.

Bazujemy na doświadczeniach, na tym co sprawdzone. Nie opieramy się na modzie. Wiemy że każdy jest inny, że każdy potrzebuje indywidualnego programowania zaleceń. Opracowujemy programy żywieniowe korzystając zarówno z profesjonalnych programów komputerowych, ale też jak nam życie pokazało na prostych rozwiązaniach, które są możliwe do zastosowania na dany moment, tak by wypracować zamierzony rezultat.

Pomagam lekarzom w prowadzeniu trudnych przypadków. Wykorzystuję diagnostykę, wiedzę naukową, przebadaną i najwyższej jakości suplementację, doświadczenia i to co działa.   Uczymy pacjentów jak dbać o higienę odżywiania, ruchu i odpoczynku. Stawiamy na prawidłową pracę przewodu pokarmowego, redukcję stanów zapalnych, ochronę antyoksydacyjną i odżywienie komórkowe, dzięki temu Pacjent osiąga poprawę stanu zdrowia i długofalowe rezultaty.

 

Poznaj naszych specjalistów

Naszą największą wartością jest człowiek

Iwona Gryszkin

Założycielka Kliniki Diety Gryszkin, dietetyk od 2005 r.; ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i podyplomowe studia dietetyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji, z ośrodkami medycznymi i diagnostycznymi, dając pacjentom profesjonalne wsparcie.

Specjalizuje  się w dietetyce z zakresu chorób metabolicznych, chorób układu krążenia jak również zaburzeń neurodegeneracyjnych i chorób przewodu pokarmowego.

Interesuje się psychologią, medycyną chińską i ziołolecznictwem, ale jej największą pasją jest człowiek. Potrafi wsłuchać się w jego potrzeby i dokłada wszelkich starań, aby ułożony plan żywieniowy był skuteczny, smaczny i ciekawy, ale także dopasowany do stylu życia oraz umiejętności kulinarnych

 

Anna Jaślar

Asystentka Kliniki Diety,

Niedawno ukończyła studnia inżynierskie na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie. W Klinice pełni funkcję asystentki. Chętnie odpowie na Państwa pytania, ustali termin wizyty czy pomoże w przygotowaniu jadłospisu. W wolnych chwilach śpiewa w Chórze i gra na pianinie.

Współpracujemy z ośrodkami medycznymi i sportowymi

Retro

Studio Treningu Personalnego, prowadzone pod nadzorem Magdaleny Andrzejewskiej. Wspieramy przede wszystkim osoby podczas treningów które chcą poprawić kondycję zdrowotna jak i i osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Stawiamy na oczyszczenie, odżywienie i ochronę antyoksydacyjną.

OmniClinic

Centrum Medyczne mające szerokie spektrum diagnostyczne szczególnie w obszarze gastroenterologicznym i bazę specjalistów z rożnych dziedzin. Wspieramy tu pacjentów w różnych jednostkach chorobowych szczególnie zwracając uwagę na redukcję stanów zapalnych i antyoksydację.

Ambasada Urody

Doświadczone, wysokiej klasy Centrum Medycyny Estetycznej w Jeleniej Górze. Od ponad 7 lat wspieramy tam pacjentów w  obszarze nie tylko skóry, ale tam gdzie  oczyszczenie, odżywienie i dotlenienie komórkowe jest wymagane. Zastosowanie właściwej terapii żywieniowej jest w stanie zmniejszyć stany zapalne, spowolnić proces starzenia się komórek a także przyspieszyć procesy regeneracyjne w różnych jednostkach chorobowych  Korzystają panie jak i panowie.