Zielona Żywność

Czy chcesz spowolnić proces starzenia się komórek i mieć poczucie, że Twój organizm jest odżywiony, dotleniony i ma siłę sprostać codziennym zadaniom? Czy chcesz zredukować nadmierne kilogramy, oczyścić wątrobę, pozbyć się anemii, czy zmniejszyć ilość przyjmowanych leków?

To wszystko może zrobić dla Ciebie Zielona Żywność. Skorzystaj z jej wsparcia!

Co to jest Zielona Żywność GW?

Do zielonej żywności są zwykle zaliczane wysoce odżywcze i korzystne dla zdrowia trawy zbożowe, zielone mikroalgi. Green Ways wybrała spośród nich dwóch głównych przedstawicieli – Młody Jęczmień i algę Chlorellę Pyrenoidosę. Młody Jęczmień Green Ways jest sokiem tłoczonym ze świeżych liści tej pożytecznej rośliny. Są one bogate w enzymy, przeciwutleniacze, witaminy,  fitosubstancje i minerały, z których nasze ciało chętnie korzysta.

Chlorella GW jest słodkowodną mikroalgą, bardzo bogatą w chlorofil. Pod względem odżywczym dostarcza podobnych substancji jak Młody Jęczmień, a ponadto zawiera pożyteczny czynnik CGF, działający przeciwko patogenom chlorellin i niezwykle korzystną w procesie detoksykacji sporopoleninę.

Wysoka jakość i czystość.

Przede wszystkim wybraliśmy firmę  GW dlatego,  że  skupia się na dwóch produktach: Chlorelli Pyranoidosa i Młodym Jęczmieniu, o których czystość i bezpieczeństwo dba od 18 lat, robiąc badania, kontrolując uprawy,  a także ciesząc się ogromną skutecznością we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń.  Z Zielonej żywności korzystają dzieci, kobiety w ciąży, osoby z chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznym jak i zdrowe osoby świadome potrzeby właściwego odżywienia i ochrony. W przeprowadzonych badaniach udowodniono że mniejsza przedostawanie się substancji toksycznych do do mleka matki, co zapewnia zdrowy skład pierwszego pożywienia noworodka.  Podnosi poziom przeciwciał IgA,  co zabezpiecza przed chorobami układu pokarmowego, oddechowego, a także wspiera regenerację śluzówek. To tylko jedne z wielu korzyści ze stosowania Zielonej Żywności GW.

Zielone dla zdrowia

Jakie skuteczne i korzystne dla zdrowia substancje znajdują się zatem w Zielonej Żywności? Wymieńmy kilka z nich. Młody Jęczmień zawiera 4 razy więcej wapnia niż mleko i 10 razy więcej żelaza niż szpinak. Znajdziemy w nim ponad 12 minerałów, 13 witamin, kluczowe przeciwutleniacze, jakim jest na przykład dysmutaza ponadtlenkowa (superoksydysmutaza, SOD), substancje fenolowe korzystne dla zdrowia i inne.

Chlorella dostarcza do Twojego organizmu chlorofil, który, nie dość, że wspiera tworzenie krwi, to pomaga w całościowej regeneracji organizmu i spowalnia starzenie. Razem z chlorofilem do ciała dostaje się bardzo wiele różnych witamin, kwas foliowy lub substancja zwana chlorellinem (naturalny antybiotyk). Chlorella ma jeszcze więcej żelaza niż Jęczmień. Jest bogata w białko. Razem z Jęczmieniem dostarcza ona do organizmu wszystkich aminokwasów esencjonalnych.

Podsumowując  Zielona Żywność GW, to wartościowe pożywienie, które zadba o Twoje zdrowie.

Zielona Żywność GW nie jest lekiem lecz wartościowym pożywieniem. Jest wysokim  jakościowo paliwem dla naszych komórek. Przy jej regularnym spożyciu organizm zaczyna sam dążyć do równowagi.  Takie postrzeganie Zielonej Żywności jest ważniejsze, niż pojedyncze wyizolowane syntetyczne  witaminy. Możemy je uważać za uprawiane organicznie warzywa.

Zielona żywność  GW wpisuje się w profil Kliniki Diety jako żywność wspierająca oczyszczenie, odżywienie i dotlenienie organizmu. Zabezpiecza przed stresem oksydacyjnym i starzeniem się komórek. Jest rodzajem filtra który dba o Ciebie.

Jeśli chcesz wprowadzić Zieloną Żywność do swojej codziennej diety  i zacząć cieszyć się zdrowiem  lub chcesz polecać ją swoim pacjentom, podopiecznym  skontaktuj się z nami. Udzielimy Tobie wszelkich wskazówek jak skorzystać z Zielonej Żywności GW.

Serdecznie zapraszamy

Klinika Diety Gryszkin

Kontakt tel:  (+48) 606 983 877  lub   e-malil: rejestracja@klinika-diety.pl