Zielona żywność

Jako Klinika Diety dążymy do uzyskania najlepszych efektów zdrowotnych poprzez właściwe odżywienie organizmu, dotlenienie komórek i ich ochronę antyoksydacyjną zarówno u dzieci i dorosłych.

Zielona żywność  GW wpisuje się w profil Kliniki Diety jako żywność wspierająca oczyszczenie, odżywienie i dotlenienie organizmu. Zabezpiecza przed stresem oksydacyjnym i starzeniem się komórek.

Pomaga sprzątać organizm i zabezpieczać przed dostawaniem się substancji toksycznych. Jest rodzajem filtra który dba o Ciebie.

Zmniejsza również  przedostawanie się substancji toksycznych do do mleka matki, co zapewnia zdrowy skład pierwszego pożywienia noworodka.  Podnosi poziom przeciwciał IgA,  co zabezpiecza przed chorobami układu pokarmowego, oddechowego.

Pamiętajmy że dobrze odżywiony i dotleniony organizm  to podstawa by cieszyć się dobrą kondycją zarówno psychiczną i fizyczną.

Zauważyliśmy,  że osoby żyjąc w ciągłym biegu zbyt często korzystają  z szybkiego doładowania energii poprzez kolejna kawę, batonika czy smacznego fastfooda. Organizm staje się  przeciążony nadmiarem pustych kalorii, a brakuje mu właściwych składników do prawidłowego funkcjonowania. Wiele osób jest też ofiarami modnych diet doprowadzających do znacznych niedoborów w organizmie,  co jest przyczyną spowolnionego metabolizmu. Pojawia się osłabienie, zaburzenia koncentracji nerwowość, stany zapalne.   Łatwiej w takiej sytuacji o choroby autoimmunologiczne jak np hashimoto   czy też choroby układu krążenia,  a w konsekwencji nowotwory.

Aby przeciwdziałać skutkom niedoborów oraz wzmocnić organizm i dożywić głodne komórki w składniki i mikroelementy,  jako jedną z form wsparcia w Klinice Diety  wykorzystujemy Zieloną Żywność GW.

Przede wszystkim wybraliśmy firmę  GW dlatego,  że  skupia się tylko na dwóch produktach, o których czystość i bezpieczeństwo dba od 18 lat, robiąc badania, kontrolując uprawy,  a także ciesząc się ogromną skutecznością we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń jak i codziennej profilaktyce.

Zielone rośliny mają ogromną moc.  Są wysokiej jakości paliwem i luksusowym pożywieniem dla naszych komórek. Takie postrzeganie Zielonej Żywności jest ważniejsze, niż pojedyncze wyizolowane syntetyczne  witaminy. Możemy je uważać za uprawiane organicznie warzywa.

 

 

Jeśli chcesz wykorzystać u siebie, rodziny  Zieloną Żywność i cieszyć się zdrowiem  lub chcesz polecać ją swoim pacjentom, podopiecznym  skontaktuj się z nami pod nr. tel:  (+48) 606 983 877    bądź mailowo: rejestracja@klinika-diety.pl

Udzielimy Tobie wszelkich wskazówek jak skorzystać z Zielonej żywności aby cieszyć się zdrowiem i osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Serdecznie zapraszamy

Klinika Diety

Iwona Gryszkin