Online

Mieszkasz daleko, narzekasz na brak czasu,
potrzebujesz wparcia naszego dietetyka?

Odbierz kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów z Kliniki Diety w zakresie zdrowego odżywiania.

Dlaczego warto?

Prowadzimy konsultacje przez skype, telefon, lub mailowo dla osób, które nie mogą skorzystać z konsultacji w gabinecie lub cenią sobie wygodę. Konsultacje pomogą zapoznać się z Twoimi potrzebami, dzięki czemu otrzymasz proste i sprawdzone zalecenia, za pomocą których osiągniesz zamierzony cel.

Poprzez wywiad, analizę wyników laboratoryjnych zaprojektujemy najlepsze rozwiązania na jakie jesteś gotowy w danej sytuacji. Otrzymasz  spersonalizowane zalecenia, jadłospis wraz z listą zakupową oraz wsparcie w postaci opieki mailowej, skype lub telefonicznej.

5 powodów, dlaczego warto skorzystać z konsultacji dietetycznych w Klinice Diety Gryszkin

 • otrzymasz indywidualne zalecenia dopasowanie do Twojego problemu
 • otrzymasz zalecenia, które są proste i skuteczne
 • otrzymasz praktyczną wiedzę i rozwiązania z których możesz korzystać w każdej sytuacji
 • poprawisz swoją kondycje, wyniki badań laboratoryjnych
 • urozmaicisz swój jadłospis

Prowadzimy terapie żywieniowe wspomagające leczenie wielu schorzeń metabolicznych i przewlekłych. Pomagamy lekarzom i terapeutom wesprzeć pacjenta od strony żywieniowej. Uczymy naszych pacjentów jak dbać o higienę odżywiania, ruchu i odpoczynku.

Wzmocnij kontrolę nad swoim zdrowiem

Istnieje ścisły związek między pierwszą dziesiątką chorób w nowoczesnym społeczeństwie a sposobem odżywiania. Do tych schorzeń należą między innymi choroby serca i układu krążenia, nowotwory, autyzm, depresja, udar mózgu, cukrzyca czy marskość wątroby. Serdecznie zapraszamy pacjentów z prostymi jak i zaawansowanymi jednostkami chorobowymi oraz tych, którzy chcieliby przy pomocy odpowiedniej diety uniknąć wprowadzenia farmakoterapii, złagodzić objawy choroby, a także uchronić się  przed ich pogorszeniem.  Osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu, trójglicerydów  we krwi,
stłuszczeniem wątroby,  osoby z nadciśnieniem czy upośledzoną tolerancją glukozy i insuliny (stan przedcukrzycowy) to częste przypadki z którymi pracujemy.  Niewielkie zmiany trybu życia, odpowiednia dieta oraz właściwie dobrana suplementacja mogą poprawić znacząco zdrowie i komfort życia.

Ważne informacje dotyczące wizyty

 • przed pierwszą konsultacją należy wypełnić formularz pierwszej wizyty oraz zapoznać się z informacją zawartą w zakładce „przed wizytą”
 • w przypadku kolejnej konsultacji należy wypełnić e-sprawozdanie, które przesyłamy na wskazany adres mailowy lub omawiamy go na spotkaniu.
 • Na podstawie formularza pierwszej wizyty analizujemy dokładnie wywiad zdrowotny, żywieniowy oraz wyniki badań i przygotowujemy dla Ciebie zalecenia.
 • Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub przez skype. podczas której omawiamy zalecenia możliwe do zrealizowania na danym etapie.
 • Następnie na podany adres przesyłamy podsumowanie zaleceń oraz spersonalizowany jadłospis  z uwzględnieniem stanu zdrowia, stylu życia, preferencji kulinarnych.
 • Przez dwa tygodnie masz z nami kontakt mailowy lub telefoniczny. Po tym czasie zlecamy kolejną konsultację.

Jak zamówić konsultacje?

1 krok – Zamów

Wybierz wariant konsultacji. Zostaniesz przekierowany do kalendarza wizyt gdzie możesz zarezerwować dogodny dla Ciebie termin. Jeśli nie ma wolnych terminów lub nie pasuje Ci godzina – zamów konsultacje on-line lub zadzwoń do nas pod nr 606983877 . Zapiszemy Cię na listę rezerwową, dzięki której szybciej będziesz mógł skorzystać z naszej pomocy.

2 krok – ankieta

Wypełnij formularz pierwszej wizyty znajdujący się w stopce strony. Prześlij na nasz adres rejestracja@klinika-diety.pl wymagane badania, które znajdują się z w zakładce przed wizytą. Dokonaj opłaty na konto: 47 2490 0005 0000 4500 9494 0125

Krok 3 – Umawianie terminu

Konsultację przeprowadzimy w ustalonym terminie za pomocą dogodnej dla ciebie formy np watsup, messenger, skype, telefon, lub przesłanego przez nas linku

Krok 4 – Konsultacja

Na podstawie formularza, wyników badań oraz dodatkowej rozmowy telefonicznej lub skype przygotowujemy dla Ciebie zalecenia i jadłospis.

Krok 6 – Podsumowanie

Po konsultacji przesyłamy podsumowanie zaleceń wraz z jadłospisem na podany przez Ciebie adres. W ciągu dwóch tygodni możesz dopytać, zadzwonić. Po tym czasie zalecamy kolejną konsultację.

Zarezerwuj swoje miejsce

Przejdź teraz do sekcji z wyborem odpowiedniego pakietu.

Wybierz formę konsultacji

Pierwsza konsultacja z jadłospisem

350zł

(Kompleksowe wsparcie uwzględniające indywidualne zalecenia oraz spersonalizowany jadłospis)

Kolejna konsultacja

150zł

(Kontynuacja indywidualnych zaleceń)

Istnieje możliwość dokupienia na wizycie jadłospisu -Jadłospis indywidualny – 200 zł