W gabinecie

Czy chcesz skorzystać ze wsparcia naszego dietetyka?

Odbierz kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów z Kliniki Diety w zakresie zdrowego odżywiania.

Dlaczego warto?

Konsultacje pomogą zapoznać się z Twoimi potrzebami, dzięki czemu otrzymasz proste rozwiązania za pomocą których osiągniesz zamierzony cel. Poprzez wywiad, analizę wyników laboratoryjnych oraz analizę składu ciała zaprojektujemy rozwiązania na jakie jesteś gotowy w danej sytuacji.

Otrzymasz  spersonalizowane zalecenia, jadłospis wraz z listą zakupową oraz wsparcie w postaci opieki mailowej i telefonicznej.

5 powodów, dlaczego warto skorzystać z konsultacji dietetycznych w Klinice Diety Gryszkin

 • otrzymasz indywidualne zalecenia dopasowanie do Twojego problemu
 • otrzymasz zalecenia, które są proste i skuteczne
 • otrzymasz praktyczną wiedzę i rozwiązania z których możesz korzystać w każdej sytuacji
 • poprawisz swoją kondycje, wyniki badań laboratoryjnych
 • urozmaicisz swój jadłospis

Prowadzimy terapie żywieniowe wspomagające leczenie wielu schorzeń metabolicznych i przewlekłych. Pomagamy lekarzom i terapeutom wesprzeć pacjenta od strony żywieniowej. Uczymy naszych pacjentów jak dbać o higienę odżywiania, ruchu i odpoczynku.

Wzmocnij kontrolę nad swoim zdrowiem

Istnieje ścisły związek między pierwszą dziesiątką chorób w nowoczesnym społeczeństwie a sposobem odżywiania. Do tych schorzeń należą między innymi choroby serca i układu krążenia, nowotwory, autyzm, depresja, udar mózgu, cukrzyca czy marskość wątroby. Serdecznie zapraszamy pacjentów z prostymi jak i zaawansowanymi jednostkami chorobowymi oraz tych, którzy chcieliby przy pomocy odpowiedniej diety uniknąć wprowadzenia farmakoterapii, złagodzić objawy choroby, a także uchronić się  przed ich pogorszeniem.  Osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu, trójglicerydów  we krwi, stłuszczeniem wątroby,  osoby z nadciśnieniem czy upośledzoną tolerancją glukozy i insuliny (stan przedcukrzycowy) to częste przypadki z którymi pracujemy.  Niewielkie zmiany trybu życia, odpowiednia dieta oraz właściwie dobrana suplementacja mogą poprawić znacząco zdrowie i komfort życia.

Ważne informacje

 • przed pierwszą konsultacją należy wypełnić formularz pierwszej wizyty oraz zapoznać się z informacją zawartą w zakładce „przed wizytą”
 • w przypadku kolejnej konsultacji należy wypełnić e-sprawozdanie, które przesyłamy na wskazany adres mailowy lub omawiamy go na wizycie.
 • Na pierwszej konsultacji analizujemy dokładnie wywiad zdrowotny i żywieniowy, wyniki badań oraz wykonujemy analizę składu ciała.
 • Następnie omawiamy zalecenia żywieniowe oraz przygotowujemy indywidualny jadłospis z przepisami, listą zakupową lub  ustalamy zalecenia możliwe do wprowadzenia na danym etapie.
 • po konsultacji na wskazany adres przesyłamy podsumowanie wizyty oraz spersonalizowany jadłospis  z uwzględnieniem stanu zdrowia, stylu życia, preferencji kulinarnych.
 • Przez dwa tygodnie masz z nami kontakt mailowy lub telefoniczny. Po tym czasie zlecamy kolejną konsultację.

Jak zamówić konsultacje?

1 krok – Zamów

Wybierz wariant konsultacji. Zostaniesz przekierowany do kalendarza wizyt gdzie możesz zarezerwować dogodny dla Ciebie termin. Jeśli nie ma wolnych terminów lub nie pasuje Ci godzina – zamów konsultacje on-line lub zadzwoń do nas pod nr 606983877 lub 71 . Zapiszemy Cię na listę rezerwową, dzięki której szybciej będziesz mógł skorzystać z naszej pomocy.

2 krok – ankieta

Wypełnij formularz pierwszej wizyty znajdujący się w stopce strony. Prześlij na nasz adres mailowy lub przynieś na wizytę wymagane badania, które znajdują się z w zakładce „przed wizytą”.

Krok 3 – Umawianie terminu

Przyjdź na umówiony termin konsultacji, na której wykonamy analizę składu ciała,
przeanalizujemy dokładnie formularz i badania i ustalimy wstępne zalecenia.

Krok 4 – Konsultacja

Po konsultacji przesyłamy podsumowanie zaleceń wraz z jadłospisem na podany przez Ciebie adres. W ciągu dwóch tygodni jesteśmy w kontakcie mailowym lub telefonicznym. Po tym czasie zalecamy kolejną konsultację.

Wybierz formę konsultacji

Pierwsza konsultacja z jadłospisem

250zł

(Kompleksowe wsparcie uwzględniające indywidualne zalecenia oraz spersonalizowany jadłospis)

Kolejna konsultacja

130zł

(Kontynuacja indywidualnych zaleceń)

Istnieje możliwość dokupienia na wizycie jadłospisu – Jadłospis indywidualny – 150 zł