O nas

Poznaj Klinikę Diety od kuchni

Wierzymy, że długotrwałe i silne relacje mogą wpłynąć na wielkie rezultaty

Klinika Diety Gryszkin

 

Powstała w 2008 roku. Specjalizujemy się w opracowywaniu i prowadzeniu programów dietetycznych towarzyszących terapiom medycznym w wielu obszarach m.in.: schorzeń metabolicznych, kardiologicznych, czy onkologicznych.

Do szczególny osiągnięć mgr Iwony Gryszkin należą autorskie terapie towarzyszące między innymi leczeniu schorzeń cukrzycy, chorób układu krążenia, zaburzeń płodności jak i zaburzeń u dzieci ze spektrum autyzmu.

Po  latach

Doświadczenia, wiedza i obserwacje, wskazują nam na co zwrócić uwagę by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Każda osoba która do nas się zgłasza wymaga indywidualnego spojrzenia. Opracowujemy zalecenia korzystając zarówno z profesjonalnych programów dietetycznych, ale też z prostych rozwiązaniach, które są możliwe do zastosowania na danym etapie, tak by wypracować zamierzony rezultat.

Wykorzystujemy wiedzę naukową, staramy się być na bieżąco z nowinkami ale nie zapominamy o podstawach i podstawowych prawach natury.  Korzystamy z medycyny naturalnej a także poszerzyliśmy ofertę o akupunkturę,  która wspiera procesy dietetyczne i terapeutyczne. Uczymy jak dbać o higienę odżywiania, ruchu i odpoczynku. Stawiamy na prawidłową pracę przewodu pokarmowego, detoksykację, redukcję stanów zapalnych i odżywienie komórkowe, dzięki czemu nasz podopieczny osiąga poprawę stanu zdrowia i długofalowe rezultaty.

Poznaj naszych specjalistów

Naszą największą wartością jest człowiek

mgr Iwona Gryszkin

(dietetyk kliniczny, naturopata)

Jestem dietetykiem od 2005 r,  Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i podyplomowe studia dietetyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu, a także  dietetykę wg TMC ( tradycyjnej Medycyny Chińskiej). Ukończyłam  też szkołę naturopatii. Wykorzystuje naturalne terapie wspomagające regenerację organizmu. Obecnie szkolę się w obszarze akupunktury.

Specjalizuje się w dietetyce z zakresu    chorób metabolicznych, chorób układu krążenia jak również zaburzeń neurodegeneracyjnych i onkologicznych. Poza pracą w gabinecie, prowadzę wykłady i warsztaty, dzięki którym słuchacze poszerzają swoją wiedzę i zwiększają świadomość żywieniową i zdrowotną.

Interesuję  się medycyną chińską, Medycyną św. Hildegardy  i ziołolecznictwem.  Dokładam wszelkich starań, aby ułożony plan żywieniowy był skuteczny, smaczny i ciekawy, ale także dopasowany do stylu życia oraz umiejętności kulinarnych.

mgr Agnieszka Antoniewicz

dietetyk kliniczny

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka.

Wiedzę zdobytą na studiach oraz kursach i konferencjach stara się wcielić nie tylko w swoje życie, ale również chętnie przekazuje ją ludziom ze swojego otoczenia. Interesuje się leczeniem dietetycznym w alergiach i nietolerancjach pokarmowych oraz żywieniem w zespole metabolicznym.

Aktywnie uczestniczy w rozwoju Kliniki poprzez udział w organizowaniu i prowadzeniu prelekcji z zakresu żywienia i aktywności fizycznej. Układa jadłospisy dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W swojej praktyce dietetyka chce uświadamiać ludzi, że dieta nie jest karą, lecz świadomym i zrównoważonym odżywianiem prowadzącym do sukcesu. Wierząc, że dzięki motywacji, wsparciu i zaangażowaniu razem możemy osiągnąć zamierzony cel.

dr hab. inż. Artur Gryszkin, prof. UPWr.

Jestem wykładowcą i wieloletnim pracownikiem naukowo dydaktycznym  na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Od wielu lat moim zainteresowaniem naukowym są węglowodany i polisaharydy różnego pochodzenia botanicznego a także  grzyby i ich właściwości prozdrowotne. Ukończyłem liczne szkolenia i kursy mykologiczne.

W Klinice Diety zajmuje się edukacją dotyczącą grzybów witalnych.  Prowadzę warsztaty i webinary o tematyce grzybowej.  Wolne chwile spędzam w lesie na poszukiwaniu nowych gatunków grzybów oraz uwielbiam zanurzyć się w książce z filiżanką pysznej kawy z Reishi.

dr n.k.f. Edyta Szczuka, fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół komplementarnej oceny stanu zdrowia, poszukiwaniu przyczyn problemów oraz budowaniu i przywracaniu stanu zdrowia zarówno w oparciu o tradycyjne metody jak i najnowsze osiągnięcia nauki.

To jednak tylko fragment mojego życia, bo ponad metodami i procedurami jest jeszcze lecząca moc natury, która jest moim właściwym domem i źródłem życia. Najważniejszy zaś w tym wszystkim jest dla mnie człowiek i moja gotowość do tego by przemieniać w dłoniach jego nieszczęście na szczęście.