O nas

Poznaj Klinikę Diety od kuchni

Wierzymy, że długotrwałe i silne relacje mogą wpłynąć na wielkie rezultaty

Klinika Diety

Klinika Diety Gryszkin powstała w 2008 roku. Ośrodek specjalizuje się w opracowywaniu i prowadzeniu programów dietetycznych towarzyszących terapiom medycznym w wielu obszarach m.in.: schorzeń metabolicznych, kardiologicznych, czy onkologicznych.

Do szczególny osiągnięć Kliniki należą autorskie terapie towarzyszące między innymi leczeniu schorzeń cukrzycy, chorób układu krążenia, zaburzeń płodności jak i zaburzeń u dzieci ze spektrum autyzmu.

Odrębną grupę stanowią terapie prowadzone we współpracy z profesjonalnymi trenerami personalnymi i fizjoterapeutami w indywidualnych programach tak sportowych jak i działaniach rehabilitacyjnych.

Po 10 latach

Lata doświadczeń, obserwacji, pracy z pacjentem pokazały na co zwrócić szczególną uwagę by przynieść jak najlepsze rezultaty u Pacjenta.

Bazujemy na doświadczeniach, na tym co sprawdzone. Nie opieramy się na modzie. Wiemy że każdy jest inny, że każdy potrzebuje indywidualnego programowania zaleceń. Opracowujemy programy żywieniowe korzystając zarówno z profesjonalnych programów komputerowych, ale też jak nam życie pokazało na prostych rozwiązaniach, które są możliwe do zastosowania na dany moment, tak by wypracować zamierzony rezultat.

Pomagam lekarzom w prowadzeniu trudnych przypadków. Wykorzystuję diagnostykę, wiedzę naukową, przebadaną i najwyższej jakości suplementację, doświadczenia i to co działa.   Uczymy pacjentów jak dbać o higienę odżywiania, ruchu i odpoczynku. Stawiamy na prawidłową pracę przewodu pokarmowego, redukcję stanów zapalnych, ochronę antyoksydacyjną i odżywienie komórkowe, dzięki temu Pacjent osiąga poprawę stanu zdrowia i długofalowe rezultaty.

 

Poznaj naszych specjalistów

Naszą największą wartością jest człowiek

mgr Iwona Gryszkin
dietetyk kliniczny

Założycielka Kliniki Diety, dietetyk od 2005 r.; ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka, podyplomowe studia dietetyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu oraz dietetykę wg TMCH ( tradycyjnej Medycyny Chińskiej).

Współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji, z ośrodkami medycznymi i diagnostycznymi, dając pacjentom profesjonalne wsparcie. Specjalizuje się w dietetyce z zakresu chorób metabolicznych, chorób układu krążenia jak również zaburzeń neurodegeneracyjnych i chorób przewodu pokarmowego.

Interesuje się psychologią, medycyną chińską i ziołolecznictwem, ale jej największą pasją jest człowiek. Potrafi wsłuchać się w jego potrzeby i dokłada wszelkich starań, aby ułożony plan żywieniowy był skuteczny, smaczny i ciekawy, ale także dopasowany do stylu życia oraz umiejętności kulinarnych

mgr Agnieszka Antoniewicz
dietetyk kliniczny
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka.
Wiedzę zdobytą na studiach oraz kursach i konferencjach stara się wcielić nie tylko w swoje życie, ale również chętnie przekazuje ją ludziom ze swojego otoczenia. Interesuje się leczeniem dietetycznym w alergiach i nietolerancjach pokarmowych oraz żywieniem w zespole metabolicznym. Aktywnie uczestniczy w rozwoju Kliniki poprzez udział w organizowaniu i prowadzeniu prelekcji z zakresu żywienia i aktywności fizycznej. Układa jadłospisy dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W swojej praktyce dietetyka chce uświadamiać ludzi, że dieta nie jest karą, lecz świadomym i zrównoważonym odżywianiem prowadzącym do sukcesu. Wierząc, że dzięki motywacji, wsparciu i zaangażowaniu razem możemy osiągnąć zamierzony cel.

Współpracujemy z ośrodkami medycznymi i sportowymi

Retro

Studio Treningu Personalnego, prowadzone pod nadzorem Magdaleny Andrzejewskiej. Dbamy o prawidłowe odżywianie jak i regenerację trenujących podopiecznych. Wspieramy przede wszystkim osoby które wymagają specjalistycznej pomocy dietetycznej w przypadku współistniejących zaburzeń, które utrudniają osiągnięcie zamierzonych efektów treningowych min: zaburzenia gospodarki insulinowej, hashimoto, choroby układu krążenia a także inne choroby dietozależne.

OmniClinic

Centrum Medyczne.  Wspieramy tu pacjentów w różnych jednostkach chorobowych min. insulinooporność, hashimoto, choroby układu krążenia, nadwaga, otyłość, alergie i nietolerancje a także dzieci ze spektrum autyzmu.