Zielona Żywność

W Klinice Diety korzystamy z Zielonej Żywności Green Ways. Za jej pomocą wyrównujemy niedobory czy niedoskonałości wynikające ze sposobu żywienia jak i codziennego funkcjonowania. Dostarcza energii i wartościowych składników. Dba o równowagę kwasowo zasadową organizmu oraz odżywienie komórkowe. Pomaga oczyszczać organizm.

 

Wysoka jakość i czystość.

Przede wszystkim wybraliśmy firmę  GW dlatego,  że cenimy  naturalność, jakość i bezpieczeństwo. Firma skupia uwagę na dwóch produktach: Chlorelli Pyranoidosa i Młodym Jęczmieniu, o których czystość i bezpieczeństwo dba od 18 lat, wykonując badania, kontrolując uprawy,  a także ciesząc się ogromną skutecznością we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń . Z Zielonej żywności korzystają dzieci, kobiety w ciąży, osoby z chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznym jak i zdrowe osoby świadome potrzeby właściwego odżywienia i ochrony.Świetnie nadaje się też dla osób zapracowanych, które zapominają lub nie mają czasu na regularne posiłki.

Zielona Żywność GW, to wartościowe pożywienie, które zadba o Twoje zdrowie.

Zielona Żywność GW nie jest lekiem lecz wartościowym pożywieniem. Jest wysokim  jakościowo paliwem dla naszych komórek. Uzupełnia niedobory.  Pomaga też organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń z pożywienia i środowiska. Przy jej regularnym spożyciu organizm zaczyna sam dążyć do równowagi.  Takie postrzeganie Zielonej Żywności jest ważniejsze, niż pojedyncze wyizolowane syntetyczne  witaminy. Możemy je uważać za uprawiane organicznie warzywa.

Wywiad z Iwoną Gryszkin o Zielonej Żywności Green Ways.

Wywiad z pacjentką Kliniki Diety Gryszkin o stosowaniu Zielonej Żywniści.

Chlorella GW

Jęczmień GW

Jęczmień dla dzieci GW

 

Zakupy i wsparcie

Jeśli chcesz skorzystać z Zielonej Żywności i wprowadzić ją do swojej diety wypełnij poniższy formularz, dzięki któremu będziemy mogli się z Tobą skontaktować lub jeśli potrzebujesz informacji o działaniu Zielonej Żywności lub wsparcia w procesie jej wprowadzania do diety, zadzwoń pod numer 606 983 877 lub napisz wiadomość, pod adres rejestracja@klinika-diety.pl

 

Artykuły

MOC SOKU Z TRAWY JĘCZMIENNEJ GREEN WAYS

„Napoje z traw” Václav Ráthousky   Historia zielonych napojów W USA w latach dwudziestych XX wieku popularnym multiwitaminowym suplementem była trawa pszeniczna i jęczmienna. DO 1950 roku suplementy żywnościowe z traw były najlepiej sprzedawanymi...

czytaj dalej