Zielona Żywność

W Klinice Diety korzystamy z Zielonej Żywności Green Ways. Za jej pomocą wyrównujemy niedobory czy niedoskonałości wynikające ze sposobu żywienia jak i codziennego funkcjonowania. Dostarcza energii i wartościowych składników. Dba o równowagę kwasowo zasadową organizmu oraz odżywienie komórkowe. Pomaga oczyszczać organizm.

Wysoka jakość i czystość.

Przede wszystkim wybraliśmy firmę  GW dlatego,  że cenimy  naturalność, jakość i bezpieczeństwo. Firma skupia uwagę na dwóch produktach: Chlorelli Pyranoidosa i Młodym Jęczmieniu, o których czystość i bezpieczeństwo dba od 18 lat, wykonując badania, kontrolując uprawy,  a także ciesząc się ogromną skutecznością we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń . Z Zielonej żywności korzystają dzieci, kobiety w ciąży, osoby z chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznym jak i zdrowe osoby świadome potrzeby właściwego odżywienia i ochrony.Świetnie nadaje się też dla osób zapracowanych, które zapominają lub nie mają czasu na regularne posiłki.

Obejrzyj wywiad z Iwoną Gryszkin i dowiedz się, dlaczego warto spożywać Zieloną Żywność Green Ways.

Zielona Żywność GW, to wartościowe pożywienie, które zadba o Twoje zdrowie.

Zielona Żywność GW nie jest lekiem lecz wartościowym pożywieniem. Jest wysokim  jakościowo paliwem dla naszych komórek. Uzupełnia niedobory.  Pomaga też organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń z pożywienia i środowiska. Przy jej regularnym spożyciu organizm zaczyna sam dążyć do równowagi.  Takie postrzeganie Zielonej Żywności jest ważniejsze, niż pojedyncze wyizolowane syntetyczne  witaminy. Możemy je uważać za uprawiane organicznie warzywa.

Chlorella GW

Jęczmień GW

Jęczmień dla dzieci GW

 

Zakupy i wsparcie

Jeśli chcesz skorzystać z Zielonej Żywności i wprowadzić ją do swojej diety wypełnij poniższy formularz, dzięki któremu będziemy mogli się z Tobą skontaktować lub jeśli potrzebujesz informacji o działaniu Zielonej Żywności lub wsparcia w procesie jej wprowadzania do diety, zadzwoń pod numer 606 983 877 lub napisz wiadomość, pod adres rejestracja@klinika-diety.pl

 

Artykuły

MOC SOKU Z TRAWY JĘCZMIENNEJ GREEN WAYS

„Napoje z traw” Václav Ráthousky   Historia zielonych napojów W USA w latach dwudziestych XX wieku popularnym multiwitaminowym suplementem była trawa pszeniczna i jęczmienna. DO 1950 roku suplementy żywnościowe z traw były najlepiej sprzedawanymi...

czytaj dalej