Referencje

W wieku 22 lat zachorowałam na nowotwór złośliwy (chłoniak). Szukałam dietetyka, który pomoże mi wyjść z choroby, bo o tym, że dieta ma znaczenie w procesie zdrowienia już chyba nikt nie ma wątpliwości.

Niestety dopiero po 3 latach trafiłam do pani Gryszkin, wcześniej rozbijając się o dietetyków, których zalecenia były jednakowe dla wszystkich pacjentów i najczęściej były to truizmy typu: pić zieloną herbatę, jeść brokuły. Mój stan zdrowia wciąż się pogarszał ale szczęśliwym trafem w końcu spotkałam profesjonalistkę, która po zrobieniu mi konkretnych badań laboratoryjnych wiedziała nad czym trzeba pracować, co wyregulować, co uzupełnić. Na podstawie wyników tych badań pani Iwona rozpisała mi dietę i dobrała suplementację, motywowała również do zmiany stylu życia.

Ostatecznie nowe wyniki badań laboratoryjnych pokazały, że zaburzone proporcje różnych wskaźników się wyregulowały, a w konsekwencji zmniejszył się stan zapalny w moim organizmie, który sprzyjał nowotworzeniu. Nie tylko podniósł się mój komfort życia, ale moja odporność znacznie się zwiększyła, a ostatecznie zwyciężyłam z chorobą mimo kiepskich rokowań. Onkolog powiedział mi, że mam kontynuować to, co robię z moją dietetyczką, bo widać, że ma to sens. W walce o utrzymanie dobrego zdrowia nie odstępuje zatem pani Gryszkin na krok, a sukces zwyciężenia choroby nowotworowej przypisuje w ogromnej mierze jej.

Marzena Erm

Od kilku lat bezskutecznie walczyłam z nadwagą, niestety nie pomagały wizyty u kilku dietetyków. Koleżanka z pracy poleciła mi konsultację u Pani Iwony Gryszkin. Postanowiłam dać sobie ostatnią szansę i.... w marcu 2016 otrzymałam fachową pomoc oraz indywidualnie przygotowaną dietę. Po miesiącu już były widoczne efekty, obwody mojego ciała się zmniejszyły. Ogólnie zrzuciłam ok 19kg, 17 cm-ów w pasie i tkanka tłuszczowa spadła z 42% na 27%. W czerwcu planuję mój pierwszy start w triaghlonie :)

Dziękuję Pani Iwonie.

Katarzyna Trawka

Naprawdę warto zacząć się odchudzać bez względu na wiek. Polecam, polecam równocześnie Klinikę Diety i p. Iwonę Gryszkin, która do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie i kompetentnie. Wiem, ponieważ mój przykład podziałał na znajomych i już kilka osób zapisało się do Kliniki Diety i również chudnie, a wszyscy chwalą fachowość p. Iwony. Utrata wagi w moim wieku to przede wszystkim poprawa stanu zdrowia a wartością dodaną jest nowy, ładniejszy wygląd.

Danuta

Ja jako osoba 50-letnia miałem duży jeśli nie bardzo duży problem z nadwagą. Miałem ok. 129 kilogramów przy 176cm wzrostu i była to pora aby coś z tym zrobić zanim pojawią się problemy zdrowotne. Zgłosiłem się do Pani Iwonki z prośbą o pomoc w rozwiązaniu tego „małego problemu”. I tak po dwóch latach stosowania się do wskazówek Pani Iwonki w wolnym tempie nie zawsze będąc zdyscyplinowanym pacjentem osiągnąłem wynik 93 kg.

Wiesław, 52 lata

Pani Iwona wykryła wiele nieprawidłowości, o których nawet zapomniałem Jej wspomnieć. Nagle samopoczucie zaczęło się w sposób zauważalny polepszać. W kilka tygodni osiągnąłem prawidłowa wagę (ze stanowczo zawyżonej), mimo że jadłem więcej niż zwykle.

Cały czas obserwuję Klinikę Diety na FB i korzystam z przepisów, oraz gorąco polecam znajomym potrzebującym pomocy, a także sam zwracam się o porady w drobnych bieżących kwestyjkach. Wielkie podziękowania za moje drugie życie. Wielki szacunek dla Pani Iwony Gryszkin za Jej wszechstronną wiedzę, szczerą pomoc i bezcenną życzliwość.

Tomasz Kowalski

Od dziecka miałem problemy z nadwagą, jednak w ostatnich latach zupełnie straciłem nad tym kontrolę. Ważyłem grubo ponad 100kg, co spowodowało też problemy ze zdrowiem - nadciśnienie i zagrożenie cukrzycą. Wtedy zdecydowałem się skorzystać z porad Kliniki Diety. Moje żywienie diametralnie się zmieniło, do czego ciężko było się na początku przyzwyczaić, ale widoczne efekty dodawały mi sił - w przenośni i dosłownie.

Aleksander

Od wielu lat choruję na nieswoiste zapalenie jelit, co w sposób istotny determinuje moje żywienie. Ograniczenie potraw wysokobłonnikowych oraz liczne wyłączenia pokarmowe doprowadziły do istotnych zaburzeń metabolicznych i w konsekwencji otyłości, nadciśnienia i cukrzycy, które z lepszym lub gorszym efektem leczone były praktycznie wyłącznie farmakologicznie.

Seria wizyt w poradni Pani Iwony spowodowała całkowitą zmianę dotychczasowych nawyków i uzupełnienie diety w składniki, których spożywanie w sposób istotny nie tylko poprawiło moje samopoczucie, ale przede wszystkim ogólny stan zdrowia.

Pani Iwono – serdecznie dziękując za wsparcie i wskazówki dzięki którym już uzyskane rezultaty są nadzwyczaj satysfakcjonujące i liczę na możliwość dalszej, równie owocnej współpracy.

Adam Michalewski

Dodaj swoją rekomendację

Korzystałeś z naszych usług? Będziemy wdzięczni, jeśli wyrazisz swoją opinię na portalu ZnanyLekarz.pl.

Napisz opinie
Iwona Gryszkin - ZnanyLekarz.pl