Zielona Żywność Green Ways

CO TO JEST ZIELONA ŻYWNOŚĆ GREEN WAYS?

Zielona Żywność Green Ways to głównie: Młody Jęczmień a konkretnie wyciśnięty i specjalnie wysuszony sok z trawy młodego jęczmiennia  i Chlorella Pyrenoidosa Młody Jęczmień Green Ways jest sokiem tłoczonym ze świeżych liści tej pożytecznej rośliny. Są one bogate w enzymy, przeciwutleniacze, witaminy, wiele różnorodnych nieodżywczych fitosubstancji i minerałów, z których nasze ciało chętnie korzysta.

Chlorella Green Ways jest słodkowodną mikroalgą, bardzo bogatą w chlorofil. Pod względem odżywczym dostarcza podobnych substancji jak Młody Jęczmień, a ponadto zawiera pożyteczny czynnik CGF, działający przeciwko patogenom chlorellin i niezwykle korzystną w procesie detoksykacji sporopoleninę.

ZIELONE DLA ZDROWIA

Młody Jęczmień zawiera 4 razy więcej wapnia niż mleko i 10 razy więcej żelaza niż szpinak. Znajdziemy w nim ponad 12 minerałów, 13 witamin, kluczowe przeciwutleniacze, jakim jest na przykład dysmutaza ponadtlenkowa (superoksydysmutaza, SOD), substancje fenolowe korzystne dla zdrowia i inne.

Chlorella dostarcza do Twojego organizmu chlorofil, który, nie dość, że wspiera tworzenie krwi, to pomaga w całościowej regeneracji organizmu i spowalnia starzenie. Razem z chlorofilem do ciała dostaje się bardzo wiele różnych witamin, kwas foliowy lub substancja zwana chlorellinem.

Chlorella ma jeszcze więcej żelaza niż Jęczmień. Jest bogata w białko. Razem z Jęczmieniem dostarcza ona do organizmu wszystkich aminokwasów esencjonalnych.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie jest pożywienie. Wprowadzenie Zielonej Żywności do jadłospisu zdecydowanie go poprawi. Jęczmień i Chlorella dostarczają ciału wyżej wymienionych ważnych substancji, pobudzają łagodne oczyszczenie, wspierają organizm na wielu poziomach, a w efekcie końcowym przywracają i poprawiają zdolności regeneracyjne organizmu. Zielona Żywność pomaga ciału, aby pomogło sobie samo. Zdolność naszego ciała do regeneracji jest naprawdę niezwykła i może zdziałać więcej niż najlepsze leki. Tylko od nas zależy zapewnienie ciału warunków do regeneracji.

Podsumowując – Zielona Żywność (słusznie nazywana superżywnością) zawiera tyle skutecznych i ważnych dla ciała substancji. Dzięki temu, że dostarcza ciału tyle substancji odżywczych, zapobiega ona powstaniu i rozwojowi wielu dolegliwości i schorzeń.

Poniżej możesz zobaczyć relacje dotyczący zastosowania Zielonej żywności Green Ways  – Sok z trawy jęczmiennej i Chlorella Green Ways

Zielona Żywność

Jeśli chcesz wprowadzić zieloną żywność skontaktuj się z nami : 606983877


klinikadiety