Zielona Żywność Green Ways (old)

Przygotowaliśmy dla Ciebie nową ofertę Zielonej Żywności. Zobacz TUTAJ

Zielona Żywność  GW jako naturalne uzupełnienie codziennej diety bez syntetycznych suplementów.

Czy chcesz mieć pewność że zjadasz codziennie porcję zdrowych, pełnych witamin i mikroelementów Zielonych Warzyw? Nie masz czasu na surówki, zielone koktajle, lub po prostu nie możesz jeść surowizny?

W naszej Klinice pracujemy z Zieloną Żywnością Green Ways i znamy ją od podszewki. Aktualnie jest to na rynku najbardziej przebadana zielona żywność i nie ma sobie równych. Korzystają z niej dorośli, dzieci, kobiety w ciąży , osoby chore jak i zdrowe.   Jeśli chcesz pomożemy i Tobie właściwie z niej skorzystać abyś cieszył/a się dobrą kondycją i powrotem do formy.

Co to jest Zielona Żywność GW?

Green Ways wybrała dwóch głównych przedstawicieli – Młody Jęczmień i algę Chlorellę Pyrenoidosę

Jęczmień GW jest wysokiej jakości sokiem tłoczonym z młodej trawy. Zawiera 4 razy więcej wapnia niż mleko i 10 razy więcej żelaza niż szpinak. Znajdziemy w nim ponad 12 minerałów, 13 witamin, kluczowe przeciwutleniacze, jakim jest na przykład dysmutaza ponadtlenkowa (superoksydysmutaza, SOD),a także żywe enzymy.

Chlorella dostarcza do Twojego organizmu chlorofil, który, nie dość, że wspiera tworzenie krwi, to pomaga w całościowej regeneracji organizmu i spowalnia procesy starzenia. Razem z chlorofilem do ciała dostaje się bardzo wiele różnych witamin, kwas foliowy lub substancja zwana chlorellinem (naturalny antybiotyk). Chlorella ma jeszcze więcej żelaza i wit  B12 niż Jęczmień. Jest bogata w białko. Razem z Jęczmieniem dostarcza ona do organizmu wszystkich aminokwasów esencjonalnych.

 

Wysoka jakość i czystość.

Przede wszystkim wybraliśmy firmę  GW dlatego,  że  skupia się na dwóch produktach: Chlorelli Pyranoidosa i Młodym Jęczmieniu, o których czystość i bezpieczeństwo dba od 18 lat, robiąc badania, kontrolując uprawy,  a także ciesząc się ogromną skutecznością we wspomaganiu leczenia wielu schorzeń.  Cenimy sobie jakość i bezpieczeństwo. Z Zielonej żywności korzystają dzieci, kobiety w ciąży, osoby z chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznym jak i zdrowe osoby świadome potrzeby właściwego odżywienia i ochrony. W przeprowadzonych badaniach udowodniono że mniejsza przedostawanie się substancji toksycznych do do mleka matki.  Podnosi poziom przeciwciał IgA,  co zabezpiecza przed chorobami układu pokarmowego, oddechowego, a także wspiera regenerację śluzówek. To tylko jedne z wielu korzyści ze stosowania Zielonej Żywności GW.

Zielona Żywność GW, to wartościowe pożywienie, które zadba o Twoje zdrowie.

Zielona Żywność GW nie jest lekiem lecz wartościowym pożywieniem. Jest wysokim  jakościowo paliwem dla naszych komórek. Przy jej regularnym spożyciu organizm zaczyna sam dążyć do równowagi.  Takie postrzeganie Zielonej Żywności jest ważniejsze, niż pojedyncze wyizolowane syntetyczne  witaminy. Możemy je uważać za uprawiane organicznie warzywa.

 

Jeśli chcesz wprowadzić w prosty sposób porcję Wartościowych Warzyw do swojej codziennej diety  lub chcesz polecać ją swoim pacjentom, podopiecznym,  skontaktuj się z nami. Udzielimy Tobie wszelkich wskazówek jak skorzystać z Zielonej Żywności GW aby cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.

Serdecznie zapraszamy

Klinika Diety Iwona Gryszkin

Kontakt tel:  (+48) 606 983 877  lub   e-malil: rejestracja@klinika-diety.pl