Metamorfoza sylwetki Pana Wiesława.

Pan Wiesław trafił do Kliniki Diety z polecenia z wagą 130 kg, nadciśnieniem tętnicze, podwyższonym poziomem cukru oraz cholesterolu, bardzo słaba kondycją i zniechęceniem dotychczasowymi próbami redukcji wagi (wcześniej diety niskokaloryczne, które dawały krótkotrwały efekt).

Pan Wiesław podjął z nami współpracę i już po pierwszym miesiącu były widoczne zmiany w postaci ubytku 5 kg wagi oraz 5 cm w obwodach talii.  Krok po kroku, z wizyty na wizytę uczył się wybierać wartościowe pożywienie które ustabilizuje cukier, nasyci organizm w składniki odżywcze oraz nawodni.  Do diety dołączyliśmy na początku niewielką aktywność w postaci spacerów.

Pan Wiesław czuł się coraz lepiej, sylwetka się zmieniała, a on zarażał swoim optymizmem i witalnością.

Panu Wiesławowi udało się stracić 36 kg,  zredukował tkankę tłuszczową z poziomu 42% na 25 %. Największą korzyścią dla Pana Wiesława jest zdecydowanie lepsza kondycja zarówno fizyczna jak i psychiczna, popraw zdrowia i zmiana sylwetki, a także stabilna waga i większa świadomość żywieniowa.


Iwona Gryszkin

Dietetyk z 14 letnim doświadczeniem. Iwona Gryszkin ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz podyplomowe studia dietetyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizuję się w prowadzeniu i opracowywaniu programów dietetycznych towarzyszących terapiom medycznym w obszarach schorzeń metabolicznych, gastrologicznych jak i kardiologicznych.